[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Boyun ve Bel Fıtığı Kaplıca Tedavisi” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text]Boyun ve bel fıtığı tedavisindeki temel amaç kişinin ağrısının giderilerek normal yaşam tarzına geri döndürülmesinin sağlanması hedeflenmelidir. İlk olarak uygulanması gereken ilaç tedavilerine ek olarak kanal darlığını açmak için mucizevi şifalı suların yüksek derecesinde istirahatli bir şekilde halk dili ile yumuşatmak ve dar kanalların sıcaklıkla birlikte açılmasını sağlamaktır.

Fizik Tedavi uygulamaları ile omurga çevresindeki kaslar güçlendirilerek vücudun daha da dengeli dağılımı sağlanır ayrıca diske uygulanan yük belli ölçüde azaltılarak hastanın şikayetlerinin hafiflemesi amaçlanır.

Boyun ve Bel Fıtığı rahatsızlığı ‘na Sıcak suyun faydalı olması bilimsel bir gerçektir. Sabah ve akşam 20-30 dakikalık kaplıca tedavisi uygulanmaktadır.Kaplıca suyunda boyun suda olacak şekilde standart sürelere kadar suda kalıp, banyonun ardından 30 dakika kadar istirahat önerilmektedir. Tedavinin daha iyi sonuçlar vermesi için Spa masajı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir