Küpe Dağı Kaplıca – Termal Tatil Köyünün Temeli Atıldı

Küpe Dağı Kaplıca – Termal Tatil Köyünün Temeli Atıldı

Misvera Sağlık Turizm LTD. ŞTİ olarak Küpe Dağı Termal Tesislerimizin Temelini atmış bulunmaktayız. Bize desteklerinden dolayı; başta Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal olmak üzere, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, MHP İlçe Başkanı Eyüp Gül, STK Başkanları ve Saygıdeğer halkımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Küpe Dağı Termal Tesisleri’mizde planladığımız 100 odalı 5 yıldızlı otelimiz, 60 adet villa tipi apartlarımızın temelini attığımız haber ve linklere bu linkten ulaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Muhteşem bir tatildi. Kar yağışıyla birlikte Şiir kitabı dizeleri gibiydi…Temizliği,villa içi kullanımı herşey A kalite..Tam bir aile tatili yapacağınız sımsıcak bir otel.Basta işletme müdürü Furkan bey ve çalışma arkadaşlarına tüm hizmetleri için sonsuz teşekkürler…

  2. Mükemmel bir tesis, tahminimizden çok daha kaliteli. Görevli arkadaşlar özellikle de resepsiyondaki görevli arkadaşın ilgisinden çok memnun kaldık. Hoşumuza gittiği için bir gün daha kaldık. Temizliği yapan elemanlar hiç durmadan çalışıyor. Ne istediysek bir dediğimizi iki etmediler. Tesisin karşısındaki Şeydi Şifa havuzuna bir kez gittik ancak o kadar rezalet bir yer ki, kaldığımız yerin kıymetini bir kez daha anlamış olduk.
    Tüm çalışan elemanlara teşekkür ediyorum. Mükemmel bir tatil geçirmek istiyorum diyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir